FinCloud - Vaša cesta ku finančnej excelencii

FinCloud je revolučná digitálna cloud platforma, ktorá je navrhnutá špeciálne pre potreby maklérov a finančných sprostredkovateľov. Platforma bola od základu pripravená pre súčasný digitálny svet s účelom priniesť zmenu do maklérskeho biznisu.

Spoznajte výhody platformy FinCloud pre maklérov

Chcem sa pridať

Moderná a prehľadná

Moderná a prehľadná

Naša platforma vám prináša intuitívny digitálny nástroj na obchodovanie na jednom mieste. S intuitívnym rozhraním a jednoduchým ovládaním budete môcť rýchlo a ľahko spravovať svoje obchody.

Analýzy na pár klikov

Analýzy na pár klikov

Vďaka pokročilým analytickým nástrojom budete mať neustály prehľad o vývoji trhu a vašom biznise. Grafy, štatistiky a správy z centrály vám pomôžu rozhodovať sa na základe dát a zlepšovať svoju obchodnú stratégiu.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť dát je pre nás prioritou. Platforma FinCloud používa najmodernejšie technológie na zabezpečenie všetkých údajov. Každé osobné a finančné informácie sú u nás v bezpečí.

Dostupnosť kdekoľvek

Dostupnosť kdekoľvek

Platforma FinCloud je dostupná na všetkých vašich zariadeniach. Obchodujte a spravujte svoje portfólio na počítači, tablete alebo smartfóne, kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Čo robí našu platformu tak výnimočnou?

Digitálna transformácia

Digitálna transformácia

Naša cloud platforma využíva najnovšie technológie a prináša na trh chýbajúcu digitálnu transformáciu a digitalizáciu spôsobu robenia biznisu.

Jednoduchosť

Jednoduchosť

S nami nemusíte byť IT guru. FinCloud platforma je navrhnutá tak, aby bola intuitívna, ľahko ovládateľná a šetrila váš čas.

Spoľahlivé služby a podpora

Spoľahlivé služby a podpora

Tímy z centrály sú tu pre vás, aby vám poskytli špičkovú podporu a poradenstvo. Pomôžeme vám rásť a rozvíjať váš maklérsky biznis.

Školenia na mieru

Školenia na mieru

Silný edukačný systém a kvalitná podpora centrály umožní kontinuálny posun maklérov a tímov ku kvalitnejšiemu servisu a rozvoju vášho vlastného biznisu.

Rozsiahla sieť partnerov

Rozsiahla sieť partnerov

Naša platforma vám otvára dvere k širokej sieti partnerov a klientov. Sme spojení s tými najlepšími hráčmi v odvetí, čo vám dáva prístup k viacerým obchodným príležitostiam.

Výhody pre maklérov

Výhody pre maklérov

Bez ohľadu na to, či ste nováčik alebo ostrieľaný profesionál, FinCloud platforma vám poskytne výhody, ktoré vám umožnia rásť a dosiahnuť vytýčené ciele.

Program udržateľnosti

Program udržateľnosti

Chceme byť pre finančný trh príkladom, a preto implementujeme prvky udržateľnosti vo vlastnom podnikaní a prevádzke, ako aj vo vzťahu ku svojim zamestnancom, komunitám a spoločnosti, v ktorej pôsobíme.

Marketingová podpora

Marketingová podpora

Náš tím odborníkov vám pomôže pri príprave loga, prezentácie či webstránky vášho nového podnikania.

Prečo by ste mali byť súčasťou platformy FinCloud?

FinCloud Platform for Brokers máte príležitosť naštartovať či zmeniť svoj maklérsky biznis. Skvelé užívateľské prostredie, prehľadný dizajn, množstvo funkcií, silná podpora a spoľahlivé služby nám umožňujú s istotou tvrdiť, že budete mať viac obchodu, za kratší čas.

Vaše obchodné aktivity podporíme školeniami na mieru, ktoré posilnia vaše silné stránky. Nech už ste nováčik alebo profesionál, s nami budete mať náskok.

Ak ste pripravení na zmenu, nové výzvy digitálnej transformácie a udržateľný rast biznisu, potom ste pripravení stať sa súčasťou FinCloud platformy s unikátnymi funkciami.

Kontaktujte nás a začnite svoju cestu s FinCloud!

Chcem sa pridať
Hore
Načítavam...